Kardiolog na NFZ, za darmo!

Zmiany na lepsze w Luxmedica.
U nas skorzystasz z lekarzy specjalistów bezpłatnie.

Ważna informacja!
Od 2023 roku nasi pacjenci mogą korzystać za darmo z porad lekarzy specjalistów (na NFZ, w ramach opieki koordynowanej)

Kardiolog na NFZ – tak to możliwe. Zapraszamy do naszej przychodni. Celem opieki kardiologicznej jest jak najszybsze diagnozowanie oraz wprowadzanie właściwego leczenia takich chorób jak: przewlekła choroba niedokrwienna serca, migotanie przedsionków, niewydolność serca oraz nadciśnienie tętnicze, które obecnie jest chorobą cywilizacyjną- coraz młodsi pacjenci są diagnozowani z koniecznością wprowadzenia leczenia farmakologicznego.

Diabetolog na NFZ – od 2023 roku oferujemy taką możliwość. Ułatwienie dostępu do lekarza diabetologa pomoże w szybszym diagnozowaniu cukrzycy oraz wprowadzeniu właściwego leczenia, dużą rolę w tym przypadku odgrywa profilaktyka – utrzymywanie odpowiedniej masy ciała oraz aktywność fizyczna.

Pulmonolog / Alergolog na NFZ – tak, teraz to możliwe, za darmo, bez dodatkowych opłat. Lekarze z zakresu pulmunologii i alergologii będą kładli nacisk na pomocy pacjentom z astmą oskrzelową oraz przewlekłą obturacyjną chorobą płuc.

Endokrynolog na NFZ – również endokrynolog będzie u nas dostępny w ramach umowy z NFZ. Pacjenci będą mieli ułatwiony dostęp do lekarza specjalisty celem szybszej diagnostyki chorób tarczycy- takich jak niedoczynność oraz guzków pojedynczych i mnogich tarczycy.

Zostaw komentarz